Komentāri
FOTO: modes nams Louis Vuitton piedāvā iegādāties telefona maciņus!

Vakar Parīzē savu jaunāko pavasara/vasaras kolekciju prezentēja zīmols Louis Vuitton. Visa uzmanība šajā modes skatē tika pievērsta nevis apģērbiem, bet gan aksesuāriem, galvenokārt mobilo tālruņu maciņiem.

Modes nams Louis Vuitton, līdzīgi kā slavenais zīmols Chanel, ir pievērsies IT jomai. Šikais franču zīmols ir radījis telefonu maciņus, uz kuriem ir attēlota slavenā zīmola monogramma ar diviem burtiem LV. Par šo nelielo modes aksesuāru runā slavenās modes dāmas, sociālajā tīklā Instagram.com, publicējot bildes. Zili, brūni, sarkani ar zelta maliņām – tādi ir jaunākie mobilo telefonu aksesuāri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja mīli modi un melno krāsu, tad modes nama jaunākā kolekcija tevi iepriecinās. Ādas jakas, ādas svārki, čūskādas zābaki, ir aktuālākais, ko vari redzēt jaunākajā kolekcijā. Zīmols ir padomājis arī par dramatisku grimu un smagnējam rotaslietām. Visu jaunāko kolekciju skaties pievienotajā fotogalerijā.

Foto

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl