Komentāri
FOTO: modes nams Louis Vuitton piedāvā iegādāties telefona maciņus!

Vakar Parīzē savu jaunāko pavasara/vasaras kolekciju prezentēja zīmols Louis Vuitton. Visa uzmanība šajā modes skatē tika pievērsta nevis apģērbiem, bet gan aksesuāriem, galvenokārt mobilo tālruņu maciņiem.

Modes nams Louis Vuitton, līdzīgi kā slavenais zīmols Chanel, ir pievērsies IT jomai. Šikais franču zīmols ir radījis telefonu maciņus, uz kuriem ir attēlota slavenā zīmola monogramma ar diviem burtiem LV. Par šo nelielo modes aksesuāru runā slavenās modes dāmas, sociālajā tīklā Instagram.com, publicējot bildes. Zili, brūni, sarkani ar zelta maliņām – tādi ir jaunākie mobilo telefonu aksesuāri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja mīli modi un melno krāsu, tad modes nama jaunākā kolekcija tevi iepriecinās. Ādas jakas, ādas svārki, čūskādas zābaki, ir aktuālākais, ko vari redzēt jaunākajā kolekcijā. Zīmols ir padomājis arī par dramatisku grimu un smagnējam rotaslietām. Visu jaunāko kolekciju skaties pievienotajā fotogalerijā.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl