Komentāri
FOTO: minions, asiņaina Lady Gaga un ragana – par ko pārtapt Helovīnā?

Jau šo sestdien Helovīnu jeb Visu svēto nakti svinēs visā pasaulē. Arī Latvijā pēdējos gados parādās aktīvi šo svētku cienītāji. Ja vēl neesi izlēmis, ar kādu kostīmu pārsteigt savus draugus un kaimiņus, tad smelies idejas no šiem tērpiem!

Jau vairākus gadus viena no populārākajām idejām ir pārtapt par vampīru. Nekā sarežģīta – melns apģērbs, biedējošs make-up un mākslīgas kontaktlēcas. Gluži tāpat arī raganas vienmēr bijušas cieņā. Šeit gan vajadzētu piedomāt par apģērbu un raganas aksesuāriem – cepuri un slotas kātu. Daudzi aktīvi seko līdzi animācijas filmām, tāpēc vēlas pārtapt par kādu no Simpsoniem vai minioniem. Biedējošas būs asiņainas māsiņas un slavenības, piemēram, dziedātāja Lady Gaga, kas jau tā ir gana ekstravaganta būtne.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: kā jaunieši Tokijā gatavojas Helovīnam

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl