Foto: Merilina Kerro parāda savu māti no kuras mantojusi raganas spējas

2 komentāri
Foto: Merilina Kerro parāda savu māti no kuras mantojusi raganas spējas
INSTAGRAM

Šova ”Ekstrasensu cīņas” zvaigzne, igauņu ragana Merilina Kerro pagājušā gada izskaņā kļuva par māmiņu otrajam bērnam. Tā kā bērns ir meitene, tad mazulīte pārmantos Kerro spējas. Igauņu ragana atrāda māti no kuras pati ieguvusi pārdabisko spēku.

Sociālajos tīklos Merilina bieži vien publisko fotogrāfijas no savas ikdienas dzīves. Parādot lauku māju, savu ikdienas rutīnu un ģimeni.

Ko par tevi atklāj gredzenu valkāšanas paradumi? Pārdomās dalās Merilina Kerro

Igauņu ragana Merilina Kerro otro reizi kļuvusi par māmiņu

Parasti fotogrāfijās dominē viņas bērni un mīļotais vīrietis, norvēģu uzņēmējs Marks Aleksandrs Hansons, šoreiz ragana publiskojusi kopbildi ar mati.

Fotogrāfijā māte un meita stāv līdzās viena otrai un smaida, izrādot savas labās attiecības un tuvību.

Tieši dāmas ekstrasenses ģimenē ir īpašas, kā nekā tikai daiļā dzimuma būtnes var pārmantot dzimtas sieviešu raganu spējas.

Bildes parakstā Kerro prasa vai izskatās līdzīga mātei? Par to fanu viedokļi dalās – daudzi uzskata, ka līdzība pastāv, bet daudzi nesaskata nekādu līdzību.

Šova zvaigznes fani ir vienisprātis – māte un meita izskatās lieliski.

Igauņu ragana Merilina Kerro atklāj, kā nosaukusi meitiņu

Par ģimeni Merilina saka, ka tas ir pats dārgākais, kas dots ikvienam cilvēkam, to nevar aizvietot. Tuvinieki ir spēka aplis, kas pildīts ar mīlestību.

Ragana uzskata, ka nav iespējams mīlēt visus, mīlot visus – tu nemīli nevienu. Tas parāda, ka visi tev ir vienādi vienaldzīgi.

”Mīlēt visus un visu pasauli ir neiespējami. Mēs varam izjust simpātijas, vai arī – neizjust! Mīlestību dāvājam izredzētajiem! Mīlestība var izgaist, bet siltums, ko jūtas izraisījušas paliks vienmēr,” nobeidz Merilina.

2 komentāri