FOTO: meitenes seriālā vēlas skūpstīties ar Lauri Reinku un tēlot Māra jauno draudzeni

1 komentārs
FOTO: meitenes seriālā vēlas skūpstīties ar Lauri Reinku un tēlot Māra jauno draudzeni
Foto: publicitātes foto

Portāla Skaties.lv redakcija un seriāla Viņas melo labāk veidotāji ir patīkami pārsteigti par milzīgo atsaucību konkursā, kurā meklējam aktrisi seriāla nākamās sezonas filmēšanai. Skaties.lv/ Sievietei ir apkopojusi, mūsuprāt, interesantākās motivācijas, kuras kandidātes ir pievienojušas savām fotogrāfijām.

Visbūtiskākā iezīme: lielākā daļa no konkursa dalībniecēm vēlas tēlot negatīvos tēlus – visbiežāk minētie iespējamā tēla raksturojumi – “maita” un “čūska”. Protams, daudzas potenciālās seriāla aktrises nevēlas konkrētu lomu, bet gan vienkārši izmēģināt savus spēkus iemīļotajā seriālā. Interesanti, ka ir kandidātes, kuras seriālu neskatās un nav redzējušas, taču atzīst, ka iespēja filmēties skan ļoti vilinoši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēl ļoti būtisks fakts: vairākas dāmas pavisam noteikti vēlas tēlot lomas, kuras ceturto sezonu jau atveido konkrētas aktrises. Vispopulārākā neapšaubāmi ir Marta. Pēc tam Jolanta, Kristīne un Marija. Tieši tāpat kāroto lomu “topā” ir Māra draudzene, taču viennozīmīgi vispopulārākie aktieri šajā seriālā ir Lauri, jo ir konkrēti “pieprasījumi” tēlot kopā gan ar Lauri Dzelzīti, gan Lauri Subatnieku, gan Lauri Reiniku!

Foto

TOP komentāri

  • fjhgj
    0 0 0

    fjhgj

    Simona, kas pēdējā bildē, drusku neizblamēja sevi ar izteikumu, ka viņai patīk vērpt intrigas?! :D

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl