Komentāri
FOTO: māju ielu mode. Apskati jūrmalnieku greznās mājas!

Jau rīt Jūrmalā tiks atklāti Jūrmalas Kūrorta svētki, kas vilinās ne tikai vietējos pilsētniekus, bet arī tūristus apskatīt, kas pilsētā jauns, apmeklēt daudzveidīgos pasākumus un doties saulainā pastaigā gar jūru. 

Jūrmala ir iecienīta kūrorta vieta gan vietējiem, gan arī tūristiem. Staigājot pa Jūrmalas ieliņām, kuras pirms svētku atklāšanas ir vēl patukšas, esam apskatījušas jūrmalnieku skaistās un sakoptās mājas, no kurām dažas ir īstas sapņu pilis. Kā Jūrmala gatavojas uzņemt viesus un kā tiek pucētas mājas, skaties fotogalerijā, kurā ir apkopotas tikai neliela daļiņa no Jūrmalas krāšņajām mājām. Kas zina, varbūt dodoties pastaigā pa Jūrmalu, tu ieraudzīsi savu kāroto dzīvesvietu un ņemsi kādu māju par piemēru, lai sapņaini cerētu, ka arī tev kādreiz būs tik šika dzīvesvieta. Skaisti un grezni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl