Foto: Maija Rozīte debitē kā diskžokejs, liekot mūziku izsmalcinātā ballītē

Pievienot komentāru
Foto: Maija Rozīte debitē kā diskžokejs, liekot mūziku izsmalcinātā ballītē
JURIS ZOLBERGS

Ar izsmalcinātu ballīti tirdzniecības centrā ”Spice” tika vērtas durvis Austrijas apavu zīmola ”HÖGL” jaunākajam veikalam Rīgā. Atklāšanas svētki vienuviet pulcēja sabiedrībā zināmas personības un citus augstvērtīgas modes cienītājus.

Pasākuma apmeklētāju vidū bija tādas sabiedrībā zināmas personības kā Kaspars Krištopans ar māsu Nikolu, Rīgas Domes pārstāvis Armands Krūze ar kundzi un meitu modeli Amandu, Valda Birkava kundze Marina Dianova, viesnīcas īpašniece Sveta Loeva, radio personība Natālija Olesika, plus izmēru modele Tatjana Mackēviča, modes dāma Liene Stūraine, TV šovu vizāžiste un stiliste Jūlija Zolberga un citi pašmāju stila gardēži.

Pavasarīgajos apavu veikala ”HÖGL” atklāšanas svētkos viesiem tika ne tikai prezentēta jaunā pavasara – vasaras sezonas kolekcija, bet tika sniegti arī modes dizaineres un stilistes Sonitas Pāvuliņas ieteikumi, kā neapjukt sezonas tendenču un preču piedāvājumā un izvēlēties sev atbilstošākos apavus no jaunā klāsta. Turklāt padomus sniedza arī fizioterapeits, izstāstot pareizas apavu izvēles pamatprincipus.

Sievišķības svinēšanai, sadarbībā ar ”Douglas”, tika izveidota īpaša make-up zona, kurā pasākuma laikā tika lutinātas šo svētku viešņas. Vakara īpašais pārsteigums – šarmantā radio personība un TV dīva Maija Rozīte pirmoreiz demonstrēja savas diskžokeja prasmes, rūpējoties par lielisku mūziku un sievišķīgu gaisotni atklāšanas svētku laikā.