Foto: Madara Kiviča mirdz jaunākās meitas Kimas bērnudārza izlaidumā

4 komentāri
Foto: Madara Kiviča mirdz jaunākās meitas Kimas bērnudārza izlaidumā
LINDA LIEPIŅA

Ir sācies izlaidumu laiks, un pirmie šo skaisto un nozīmīgo mirkli piedzīvo bērnudārzu audzēkņi. Divu meitu māmiņa, fitnesa entuziaste Madara Kiviča lepojas, ka viņas jaunākā meita absolvējusi bērnudārzu.

Sociālajā tīklā ”Instagram” Madara publiskojusi skaistas fotogrāfijas, kurās iemūžināta kopā ar abām meitām. Bildes tapušas par godu Kimas izlaidumam.

Kāpēc Madara Kiviča un Dālija Gaile izvēlas vienādu apģērbu?

Foto: Madara Kiviča bauda ikvienu saulainu momentu un gozējas bikini

”Man nekas nav sagādājis tik lielu emociju gammu, kā būšana par mammu! Šodien mana mazākā dvēselīte absolvēja bērnudārzu,” priecājas Madara.

Par spīti globālajiem notikumiem un ierobežojumiem, par atvases gatavību skolai skaistā māmiņa nesatraucas, jo zina, ka Kima ir gatava.

To pierāda fakts, ka pēdējos trīs mēnešus abas māsas kopā pildījušas Keitijas mājasdarbus.

”Neticami, bet reizē saviļņojoši! Atā dārziņam un čau skolai!” ieraksta izskaņā paziņo Madara.

Bērnudārza izlaidumam Kima izvēlējusies zīmola ”Guess” kleitiņu, māte un meita ieturējušas vienu stilu un tērpušās apģērbos ar ziedu motīvu.

Vecākā skaistules meita Keitija priekšroku deva balti rozā kleitiņai, tādā veidā ”sasaucoties” ar ģimenes balto tērpu pamatkrāsu.

Ieraksta komentāros daudzi Madaras atbalstītāji sajūsminās par māmiņas un meitu skaistumu, lielisko stila izjūtu un neaizmirst apsveikt Kimu ar ieiešanu nākamajā dzīves posmā.