Foto: Lelde Ceriņa seksīgā kleitā izrāda augošo grūtnieces vēderiņu

Pievienot komentāru
Foto: Lelde Ceriņa seksīgā kleitā izrāda augošo grūtnieces vēderiņu
PAULA KINNE

Jau decembrī Lelde un Aivis Ceriņi kļūs par vecākiem pirmdzimtajam. Pāris publisko skaistus foto no gaidību laika un sajūsmina savus atbalstītājus.

Lelde sociālajā tīklā ”Instagram” publiskojusi fotogrāfijas, kurās redzama seksīgā zīmola ”Amoralle” tērpā, parādot, ka grūtniecība nekādā veidā neietekmē seksualitāti un sievietes daiļumu.

Mīļi foto: skaistais Ceriņu pāris fotosesijā iemūžina mazuļa gaidīšanas laiku

Fotogrāfijas izpelnījās daudz labus vārdus, tiek lietoti teksti, ka grūtniecība piestāv Leldei. Topošā māmiņa uz to atbild, ka viņai vajadzējis ielikt pirms un pēc bildes, jo neviens neredz, kā viņa uzvilkusi vīra treniņbikses ir izlaidusies dīvānā.

Lelde Ceriņa beidzot ieguvusi autovadītāja apliecību

Runājot par savām un Aivja attiecībām, Lelde atbalstītājiem paziņo, ka ne vienmēr viss ir tik saldi. Tuvākie draugi zina, ka reizēm viņi ir kā sprēgājošs spāņu pāris – uguņo un dzirksteļo uz visām pusēm!

View this post on Instagram

jau rītdien plkst. 11:00 sāksies īpašā @amoralle Black Friday izpārdošana 🖤🖤🖤 dāmas, man ir iespēja jūs palutināt ar šo ”LOVE IS SEXY” kolekcijas samta kleitu, brūnā šokolādes tonī ar svinīgu tilla apakšu! komentārā atzīmējiet draudzeni, kurai tāda piestāvētu un Jūs to labprāt uzdāvinātu! 💫 viena laimīgā tiks pie šāda jauka pārsteiguma (kleita, protams, Jūsu izmēram) vienīgais noteikums, – jābūt manam un Amoralle sekotājam 🌟 • starpcitu, veikala sortiments atšķirsies no tā, kas būs pieejams online! laimīgā izloze notiks 1.adventē jau šo svētdien! )) #amoralle #parilgtspējīgumodi #latviandesign #fashion #loveissexy #konkurss #mommytobe #week36 #sadarbība #feminity

A post shared by Lelde Ceriņa (@leldecerina) on

Lelde un Aivis Ceriņi drīzumā kļūs par vecākiem pirmdzimtajam

”Tās jau nebūtu normālas attiecības, ja šad tad, negribētos otru vienkārši uzšaut kosmosā un pēc brīža, tāpat ievilkt atpakaļ azotē, lai sargātu un mīlētu,” sociālajos tīklos raksta Lelde.

Lelde Ceriņa atklāj, ar kādām grūtībām saskaras grūtniecības laikā