Foto: laulības ostā iestūrējusi iedvesmojošā Annija Krūmiņa

Foto: laulības ostā iestūrējusi iedvesmojošā Annija Krūmiņa
MADARA PUMPURE

Ar sociālo tīklu palīdzību dziedātāja, bijusī parabobslejiste Annija Krūmiņa paziņojusi, ka apprecējusi savu mīļoto Aleksi Kļaviņu. Pēc kāzām Annija pieņēmusi vīra uzvārdu.

9.augustā Annija publiskoja skaistas kāzu fotogrāfijas, tādā veidā, paziņojot draugiem un atbalstītājiem, ka iestūrējusi laulības ostā.

Annija Krūmiņa: rati ir gandrīz kā mans ķermenis, un nevienam nav tiesības tiem patvaļīgi pieskarties

”Marks ir vienīgais draugs, kurš man palika pēc autoavārijas.” Annija Krūmiņa aicina noklausīties Mark Felsh jauno dziesmu

”Nezināju, cik ļoti esmu pazudusi, līdz atradu tevi,” Annija komentē kāzu fotogrāfijas.

Pēc kāzām daiļā sieviņa pieņēmusi vīra uzvārdu un nu dēvējama par Anniju Kļaviņu.

Kāzu fotogrāfijās pāris redzams pārlaimīgs, starojošs un ikvienam ir skaidrs, jauniešus vieno tīra un patiesa mīlestība.

Annija Krūmiņa: Sāku sevi iemīlēt, saprazdama, ka esmu perfekta tieši tāpēc, ka ne viss manī ir perfekts!

Skaistās kāzu kleitas autore ir dizainere Inga Ezergale, kura saprata Annijas vēlmes un radīja jaunās sievas sapņu kleitu.

”Ilgajā gatavošanās procesā, kad domāju par kleitu, zināju, ka gribu ko īpašu. Zināju arī ideju, jeb vīziju. Jau iepriekš biju redzējusi, kā manas draudzenes apprecas Ingas darinātajās kleitās, tāpēc nebija ne mazāko šaubu, ka gribu, lai tieši viņa šuj manu kleitu,” par kleitas izvēli stāsta Annija.

Jaunā sieviņa piebilst, ka, pirmo reizi ieraugot kāzu kleitu, viņai nebija ne mazāko šaubu, ka tā ir īstā, tieši viņai darināta. Dziedātāja juta, ka Inga ir nolasījusi viņas domas un palīdzējusi kāzu dienā kļūt par īstu princesi.

Anniju tuvāk iepazinām 2018. gadā, kad jauniete centās iekarot savu vietu televīzijas šovā ”X Faktors”, vēlāk gan saprotot, ka viņai ejams no šova neatkarīgs ceļš.

Apsveicam pāri saistībā ar lielo notikumu, vēlam laimi, saticību un nebeidzamu mīlestību. Rūgts!