Foto: Latvijas skaistākās precētās sievietes atpūšas uz jahtas

0 Komentāru
Foto: Latvijas skaistākās precētās sievietes atpūšas uz jahtas
PRIVĀTAIS ARVĪVS

Vienā no jaukajiem vasaras vakariem jahta ”Paradise” devās izbraucienā kopā ar īpaši izskatīgām pasažierēm. Tās bija konkursa ”Mrs. Latvija 2020” dalībnieces, kuras izmantoja iespēju visas kopā sajusties kā karalienes pēc Skaties.lv balsojuma noslēgšanās, kā arī smelties spēkus, lai sāktu pa īstam gatavoties finālam.

”Ņemot vērā, ka konkurss pārcelts uz nākamo gadu un bijuši visi šie ierobežojumi, beidzot esam atsākuši kaut kādus pasākumus.

Sanākšana kopā uz jahtas ”Paradise” bija viens no pirmajiem kopīgajiem pasākumiem vasarā ar ”Mrs. Latvija” dalībniecēm,” Skaties.lv stāsta konkursa organizatore Kristīne Lindenblate.

Skaistules atpūsties uz jahtu uzaicinājis pats kapteinis Oskars Kokins.

”Esam viņam ļoti pateicīgas, jo šis vakars deva tādu brīvības un atpūtas sajūtu! Ūdens, mati vējā plīvo, šampanietis puto!

Tiešām fantastiska atpūta un pabūšana kopā. Visām meitenēm ļoti patika, un tas lika mums visām sajusties kā tiešām karalienēm, jo ikdienā jau tādas lietas nebaudām. Domāju, ka jebkura no meitenēm uz jahtas sajutās īpaša, un tas bija arī mans mērķis šajā pasākumā. Domāju, ka tas ir sasniegts,” gandarīta par lielisko pēcpusdienu ir Lindenblate.

Kā noslēdzās Skaties.lv balsojums, lasi TE!

0 Komentāru