Foto: Latvijas iedvesmojošākās vecmāmiņas līksmo Oranžajā ballē

Pievienot komentāru
Foto: Latvijas iedvesmojošākās vecmāmiņas līksmo Oranžajā ballē
AIVIS DORNIS

Noslēgusies dāmu pieteikšanās Elitas Drākes rīkotajam konkursam ”Vecmāmiņa 2019”, un šobrīd pilnā sparā notiek dalībnieču iepazīšanās un saliedēšanās pasākumi, kuru laikā tiks nokomplektēta konkursanšu komanda, ko atklās 6. septembrī. 10. augustā vecmāmiņas tikās vārda tiešākajā nozīmē košā pasākumā – Oranžajā ballē Siguldā.

”Oranžā krāsa ir Kundalini enerģija, kas aktivizē prieku. Tāpēc Oranžajā ballē dāmas tika aicinātas tērpties šajā krāsā, baudīt pēdējā laikā tik populāro Aperol, kura krāsa ir dzīvespriecīgi oranža, un reizē labi pavadīt laiku un gūt jaunas prasmes un zināšanas,” Skaties.lv stāsta Elita Drāke.

Pasākuma laikā vecmāmiņas gan baudīja aizraujošu ekskursiju, gan ieklausījās Drākes izglītojošajā lekcijā ”Krāsas ceļā pie sevis”, iepazinās ar jaunumiem grima pasaulē, iemēģināja spēkus sevis pasniegšanā un, protams, ļāvās skaistam piknikam un fotosesijai.

Skaties.lv piedāvā apskatīt tajā tapušos košos attēlus un mēģināt prognozēt – kuras dāmas no šīs lieliskās kompānijas iekļūs konkursā ”Vecmāmiņa 2019”. Šī gada konkursa komanda tiks atklāta jau 6. septembrī.

Drāke neslēpj, ka to nokomplektēt nebūs viegli. ”Šogad konkursa dalībnieces ir izcilas – ļoti spēcīgas personības katra par sevi.

Viņas pašas jau smejas: ”Elita, tev nebūs viegli.” Bet man patīk, ka nav viegli – tas padara visu tikai interesantāku,” tā Drāke.