Foto: Latvijas atraktīvākās vecmāmiņas kopā ar vīriem šiko Jūrmalā

2 komentāri
Foto: Latvijas atraktīvākās vecmāmiņas kopā ar vīriem šiko Jūrmalā
ILZE ĀBOLIŅA

Turpinoties konkursa ”Vecmāmiņa 2019” atlasei, jūlija plaukumā kupls pulks dalībnieču satikās pasākumā ”Vasaras noskaņas Jūrmalā”, kas izvērtās iedvesmojošā un elegantā notikumā.

Kā Skaties.lv stāsta konkursa ”Vecmāmiņa 2019” rīkotāja, viena no Latvijas iedvesmojošākajām dāmām – veselīga dzīvesveida entuziaste Elita Drāke, konkursa vēsturē visi vasaras pasākumi notikuši ārpus Rīgas, kas gadu gaitā ļāvis izbraukāt visu Latviju.

Tā kā šogad konkursā startē četras vecmāmiņas no Jūrmalas, tad tikai likumsakarīgi, ka dāmu kārtējā tikšanās notikusi skaistajā kūrortpilsētā.

Konkursa ”Vecmāmiņa” laikā dāmas iemācās daudz jauna, uzkrāj pieredzi, piedzīvo žilbinošas pārvērtības un iegūst jaunus draugus. Šajā reizē konkursantes Jūrmalas pilsētas muzeja direktores Intas Baumanes vadībā iepazina muzeja pastāvīgo ekspozīciju, devās pastaigā pa Jomas ielu, izbraucienā ar kuģīti, baudīja pikniku.

Tāpat dāmas piedalījās fotosesijā ar lietussargiem, kam, pēc Drākes teiktā, bijusi simboliska nozīme: ”Dāmām bija uzdevums pozēt visām ar vienu lietussargu un sākt vērties vaļā. Tas nav viegli, jo cilvēki nav pieraduši publiskoties.”

Jāatzīmē, ka šoreiz konkursa dalībnieču tikšanās bija īpaša – saviesīgajā burziņā bija aicināti piedalīties arī lēdiju dzīvesbiedri. Kā norāda Elita, dāmas konkursa gaitā atbalsta ģimenes, un šī bijusi iespēja izcelt saulītē sieviešu stipros plecus – vīrus.

Plānots, ka augustā dāmas tiksies pasākumā Siguldā, bet konkursa fināla sacensība sāksies 6. septembrī Rīgas domē.

2 komentāri