FOTO: latvietes izvēlas attiecības, nevis naudu. Jaunā TV3 šova meitenes atklāj trumpjus!

3 komentāri
FOTO: latvietes izvēlas attiecības, nevis naudu. Jaunā TV3 šova meitenes atklāj trumpjus!

Esam dzirdējušas baumas un maldu runas par latviešu zeltenēm, kurām ir svarīgāka tikai nauda. Tā nebūt nav taisnība. Jo pie mums dzīvo arī sievietes, kurām mīlestība ir viss, kas vajadzīgs.

Jaunā TV3 šova kastinga dalībnieces nebaidās atklāt, ka, ja viņām tiktu piedāvāta milzu naudas summa, tas nebūtu šķērslis attiecībām, jo naudas summu neizvēlētos, bet izvēlētos savu īsto un vienīgo. Visas kā viena apgalvo, ka jebkurai sievietei ir nepieciešama tuvība un mīļums. Meitene no Rīgas, kuras vārds ir Alise, stāsta, ka viņai nav konkrētas summas, par kuru varētu nopirkt mīlestību. Savukārt liepājniece Justīne pie konkrētas naudas apstātos un padomātu, bet tomēr vīrieša tuvība ir svarīgāka un izvēlētos mīlestību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Vaicājot meitenēm, par trumpjiem ceļā uz vīriešu sirdi, kurus viņas pielietotu šova laikā, atbildes bija visdažādākās. Citas apgalvoja, ka tādu trumpju nav un būšot dabiskas. Savukārt citas stāsta, ka centīsies puišus savaldzināt ar acīm un smaidu, un, protams, patiesumu bez liekulības. Meitenes ir ar rūdītu raksturu un no intrigām nebaidās.

TV3 šova kastinga dalībnieces ir pārliecinātas, ka arī Latvijā atrodas viņu ideālais vīrietis. Dažkārt mēdz būt, ka vīrietis, kurš meitenēm iepatīkas, ir aizņemts vai nav abpusējas simpātijas, bet tas nenozīmē, ka jāmet plinte krūmos. Justīne stāsta, ka latviešu vīriešus vērtē pozitīvi, bet viena no īpašībām, kas jāpiemīt vīrietim, ir dejot prasme. Varbūt latviešu puiši ir nedaudz kautrīgāki nekā ārzemnieki, jo, aizbraucot uz siltajām zemēm, meitenes tiek izdancinātas līku loču. Šādi soļi būtu jāprot arī latviešu vīriešiem, bet tomēr arī mūsu pašu puišiem neesot ne vainas.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl