Komentāri
FOTO: latviešu zīmola Amoralle šovs – kārdinošs un elegants

Vakar aizritēja pēdējā Rīgas modes nedēļas diena, kurā pirmo reizi piedalījās latviešu bērnu zīmoli. Bet laurus un lielāko prieku sieviešu acīm, ieguva Amoralle gala šovs.

Latviešu zīmols Amoralle ir labi pazīstams visām sievietēm. Tas ir moderns, sievišķīgs, izaicinošs un seksīgs. Zīmola jaunākā kolekcija pierāda, ka sievietes elegancei nav robežu. Šādos tērpos jebkura sieviete varētu justies kā dieviete. Zīds un mežģīnes ir perfekts apvienojums, lai parādītu sievietes iekšējo dabu, skaistumu un noslēpumainību. Arī šogad latviešu dizaineres jaunākā kolekcija ir iepriecinājusi daudzas sieviešu sirdis. Jauno kolekciju skaties foto galerijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl