FOTO: Latviešu dizaineru jaunākās pērles

Komentāri
FOTO: Latviešu dizaineru jaunākās pērles

Oktobris ir kļuvis par Latvijas modes mēnesi, kurā gan jaunie talanti, gan arī zināmākie Latvijas dizaineri izrāda savas jaunākās kolekcijas. Modes nedēļu atklāj Modes Manifestācija ar jauno talantu dalībnieku skati, bet otrajā dienā skatītājus pārsteidz Latvijas nobriedušie zīmoli.

Ar konkursa “Jaunie talanti” dalībnieku skati tika atklāta Latvijas modes nedēļa Modes Manifestācija. Tās ietvaros tika demonstrēti Latvijas mākslas akadēmijas (LMA), Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas (RDMV) un Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentu darbi. Savukārt otrajā dienā skatītāji varēja baudīt septiņu modes zīmolu skates, kuru starpā būs nobriedušo Latvijas zīmolu – Žanetes Auziņas un Aleksander Pavlov – jaunākās kolekcijas, kā arī strauju attīstību piedzīvojušo modes zīmolu Baiba Ladiga, Status by Shtamguts, Taste by Sonita Pāvuliņa, Vita Radziņa sadarbībā ar Sofia Lark jaunākās kolekcijas. Apskati abu dienu skates fotogalerijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: pirmā diena

Foto: otrā diena

 

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl