FOTO: lai jautrāks rudens, velc raibas zeķes

Komentāri
FOTO: lai jautrāks rudens, velc raibas zeķes
Foto: publicitātes foto

Šobrīd dziesmu par “meiteni baltās zeķēs, kura nāks mūžu mūžos” atstāj vasarai. Kokiem krāšņās lapas ir nobirušas, un ir iestājies gadalaiks, ko saucam par pelēko rudeni. Tieši tādēļ raibums un košums ir jārada pašai. Pat ja brīvdienas esi nolēmusi pavadīt zem siltas segas, tējas krūzi rokās un lasot grāmatu, tad prāts kļūs uzreiz labāks, ja kājas sasildīsi ar košām zeķītēm.

Šoruden ir aktuāli komplekti, kuros ir divi zeķu pāri. Ja pat steigā uzvilksi dažādu pāru zeķes, nebūsi nošāvusi greizi, jo šo zeķu komplekta krāsu gamma ir harmoniski saskaņota. Zeķu sastāvā ir kokvilna, poliamīds un elastāns – šī kombinācija zeķes padara īpaši ērtas valkāšanai, jo tās ne tikai būs piegulošas un arī pēc vairākkārtīgas mazgāšanas nezaudēs formu, bet arī ļaus ādai elpot un, protams, izskatīsies nevainojami pat visdrēgnākajās rudens dienās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: košais rudens raibums

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl