FOTO: krūšturi, smaidi un sievišķīgā koķetēšana filmas Bridžitas Džounsas mazulis pirmizrādē!

0 Komentāru
FOTO: krūšturi, smaidi un sievišķīgā koķetēšana filmas Bridžitas Džounsas mazulis pirmizrādē!

Vakar, jautrā un pārsteigumu pilnā atmosfērā, tika demonstrēta jaunākā Bridžitas Džounsas filma – Bridžitas Džounsas mazulis. Apmeklējot jaunāko pirmizrādi, dāmas sagaidīja ar patīkamiem pārsteigumiem un lustīgām sarunām. 

Portāla Skaties.lv apmeklētājām un Kanāls 2 skatītājām bija dota lieliska iespēja laimēt ielūgumus uz jaunākās Bridžitas Džounsas filmas pirmizrādi 14. septembrī. Visas laimīgās, kuras piedalījās īpašajā aktivitātē, apmeklēja jaunāko filmas pirmizrādi un īpašo jautro pirmizrādes pasākumu.

Romantiska gaisotne, sievišķīgas sarunas un neliela neziņa par gaidāmo filmu, šāda atmosfēra vakar valdīja kinoteātrī, gaidot šīs vasaras sieviešu hita filmu Bridžitas Džounsas mazulis. Visus apmeklētājus vakar sagaidīja ar gardiem kokteiļiem, uzkodām un protams lielisko pasākuma vadītāju Baibu Sipenieci – Gavari, kura rūpējās par jautriem pārsteigumiem sievietēm.

Dāmas piedalījās jautrās erudīcijas spēlēs, un vēlāk baudīja romantisko komēdiju ar Renē Zelvēgeri galvenajā lomā. Cik jautri sievietēm gāja pirmizrādes laikā, skaties pievienotajā fotogalerijā!

Foto

0 Komentāru