FOTOKONKURSS: meklējam atraktīvāko kāzu foto!

0 Komentāru
FOTOKONKURSS: meklējam atraktīvāko kāzu foto!
Foto: unsplash.com

Ir noslēgusies vasara – karstākais kāzu laiks. Par skaistāko dienu jūsu dzīvē noteikti liecina prāvs fotoalbums, ko, pārlapojot atkal un atkal, varat izbaudīt un atsaukt atmiņā brīnišķīgās dienas notikumus. Izvēlieties savu visatraktīvāko kāzu foto un sūtiet uz portālu Skaties.lv, lai mēs kopīgi varētu izveidot interesantāko un jautrāko kāzu fotogaleriju Latvijā! Turklāt, ja jūsu iesūtītais foto saņems vislielāko portāla apmeklētāju atbalstu, laimēsiet vērtīgas, Latvijā darinātas balvas!

Iespējams, ka esat jaunais pāris, kurš sakot jāvārdu viens otram devāt “pieci”, tādējādi sasmīdinot ceremonijas vadītāju. Iespējams, pie saviem viesiem ieradāties gaisa balonā vai ar velosipēdiem. Ļoti iespējams, ka jūsu kāzu dienā aumaļām lija lietus, bet tā rezultātā fotosesija ir izdevusies kā nevienam… Iespējams, ka jūsu kāzu viesi bija paši atraktīvākie no atraktīvākajiem kāzu viesiem pasaulē… Ja šis stāsts ir par jūsu kāzām, mēs gaidām tieši jūsu kāzu fotogrāfijas!

Iesūti savu kāzu atraktīvāko fotogrāfiju un laimē vērtīgas, Latvijas dizaineru darinātas augstvērtīgas un interesantas balvas!

Balvas!

Foto: no Facebook.com

Foto: no Facebook.com

Konkurss sākas 19.septembrī un noslēdzas 03. oktobrī plkst. 00:00. Vairāk ar konkursa noteikumiem vari iepazīties šeit!

Pievieno savu fotogrāfiju šeit!

Balsot par savu favorīti, vari nospiežot uz fotogrāfijas

 

0 Komentāru