FOTOKONKURSS! Kas tavam pagrabam vēderā?

Komentāri
FOTOKONKURSS! Kas tavam pagrabam vēderā?
Foto: pixabay.com

Pateicoties siltajam rudenim, pēdējos ziemas ābolus sulā, visticamāk, izspiedi vēl vakar. Tādēļ tieši šobrīd ir vērts apkopot sava rudens veikuma rezultātus. Atver pagraba vai pieliekamā kambara durvis un ar gandarījuma sajūtu labpatikā pārlūko savu pūliņu augļus, jo Skaties.lv/ Sievietei aicina tevi palepoties ar sava pagraba plauktu saturu visiem Skaties.lv lasītājiem.

Iemūžini vienā vai vairākās fotogrāfijās savus krāsaināk un bagātīgāk piepildītos pagraba plauktus. Aizpildi turpmāk redzamo anketu un augšupielādē foto. Sniedz arī nelielu aprakstu par to, kādus rekordus ievārījumu, marinējumu un kompotu radīšanā esi šoruden uzstādījusi.

Piedalies fotokonkursā un laimē ielūgumus divām personām uz grupas JUMPRAVA koncertu, kas notiks 5. decembrī klubā 9.VILNIS.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl