Komentāri
FOTO: klajā laista karaļnama sirsnīga pastmarka ar mazo, jautro princi Džordžu!

Trīs topošie Anglijas karaļi un karaliene pa vidu rotā burvīgu, jaunāko karaliskā pasta pastmarku. Karaliskā ģimene atrāda jaunu pastmarku, kurā ir redzams arī mazais, jaukais princis Džordžs.

Par godu karalienes Elizabetes 90. dzimšanas dienai, karaliskais pasts sadarbībā ar karaļnamu ir laidis klajā jaunāko pastmarku kolekciju, kuru varēs iegādāties Lielbritānijas iedzīvotāji, kā arī tūristi. Bilde ir izpelnījusies lielu sirsnību, jo šī ir pati pirmā pastmarka, uz kuras parādīsies mazais princis. Fotogrāfijā Džordžs tur sava tēva roku, izskatās laimīgs un skaisti pozē fotogrāfam, kā jau cienīgam karaļnama pārstāvim pienākas. Mugurā viņam ir baltas krāsas krekls, zili šorti un pusgaras zilas zeķītes. Apskati foto zemāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

 

Foto: Jaunzēlandes pastmarkas

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl