FOTO: Keitai Midltonei uzradusies ”dubultniece”!

1 komentārs
FOTO: Keitai Midltonei uzradusies ”dubultniece”!

Pasaules ietekmīgu sieviešu atdarināšana var būt divējāda. Tā var gan sagādāt baudu, gan milzu katastrofu. Ja sieviete atdarina kādas slavenības stilu, to ir viegli izdarīt, bet, ja ir jāstājas kameras priekšā tādai, kāda esi, bet jāatveido hercogiene, to nespēj neviena. Tomēr ir zināma aktrise, kura būs ”jaunā” Keita Midltone.

BBC2 uzņems filmu Karalis Čārlzs III, kur aktrise Šarlote Railija atveidos Kembridžas hercogieni Keitu Midltoni. Aktrisei gaidāms liels pārvērtību laiks. Ne tikai grimētājām, bet arī parūku meistarēm un dizainerēm būs liels izaicinājums pārveidot Railiju par hercogieni.

Lai arī mazākās problēmas sagādās tieši apģērba izvēle, toties runas prasmes un manieres Railijai būs jāiemācās, lai tās būtu tikpat karaliskas kā Kembridžas hercogienei. Jaunākā filma būs izdomāts stāsts par to, kas notiks, kad karalienes vietu ieņems viņas dēls princis Čārlzs.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl