1 komentārs
FOTO: Keita Midltone uz pasākumu ierodas līgavas cienīgā kleitā, noraidot baumas par grūtniecību

Apmeklējot kinofestivāla pasākumu, Kembridžas hercogiene bija izvēlējusies tērpties zīmola Self Portrait baltā kleitiņā, kas drosmīgi, ar šķēlumu kleitas priekšpusē, atklāj Keitas Midltones slaidās kājas.

Kembridžas hercogiene Keita Mildtone izskatās satriecoši. Balta mežģīņu kleita ar šķēlumu, kas atsedz hercogienes slaidās kājas, ir fantastiska izvēle. Izvēlētā kleita pierāda, ka Keita Midltone ir pietiekami drosmīga un nebaidās izrādīt savus slaido augumu, tāpat kā to darīja princese Diāna, kura bieži vien šokēja sabiedrību ar izaicinošiem un karaļnama likumiem neatbilstošiem apģērbiem. Lai arī kleitas garums ir piedienīgs, un tā ir uzskatāma par garo vakarkleitu, kleitas šķēlums piešķir hercogienei seksapīlu odziņu.

Parādoties sabiedrībā ar piegulošu kleitu, kas lieliski izceļ hercogienes auguma aprises, viņa noraida izskanējušās baumas par grūtniecību. Kā jau iepriekš minējām, ārzemju prese baumo, ka Keita Midltone ir trešā bērniņa gaidībās un viņai rit jau ceturtais grūtniecības mēnesis. Par šādām baumām nav nekāda apstiprinājuma, un karaļnams, tostarp Keita un viņas ģimene, nav devusi nekādu informāciju par ģimenes pieaugumu.

Baltajai kleitai Keita Midltone pieskaņoja sarkanas zīmola Gianvito Rossi kurpes un sarkanas krāsas rokassomiņu, no slavenā angļu modes nama Mulberry.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl