FOTO: Keita Midltone apmeklē pasākumu mētelī, ko ģērbusi pirms pieciem gadiem!

0 Komentāru
FOTO: Keita Midltone apmeklē pasākumu mētelī, ko ģērbusi pirms pieciem gadiem!
Foto: AFP/LETA

Kembridžas hercogiene Keita Midltone apžilbinājusi sabiedrību ar spilgti sarkanas krāsas mēteli, pievienojoties karaliskajai ģimenei pasākumā.

Karaliskajai ģimenei šī nedēļa ir bijusi īpaši aizņemta, jo par godu karalienes dzimšanas dienai pārim bija nepieciešams apmeklēt vērienīgus pasākumus. Kā vienmēr, hercogiene nebeidz mūs pārsteigt ar izvēlētajiem apģērbiem, sākot jau no dizainera Aleksandra Makvīna, beidzot ar Roksanda. Bet ko šoreiz tērpusi mugurā hercogiene? Ja esi palaidusi garām karalienes dzimšanas dienas ballītes fotogrāfijas, tās vari meklēt šeit.

Foto

Keita Midltone, apmeklējot ordeņa pasākumu, ir ģērbusies mētelītī, ko pēdējo reizi vilkusi pirms pieciem gadiem, un izvēlējusies augumu rotāt ar pieskaņota zīmola Katrīnas Valkeres kleitu. Arī par apavu saskaņošanu Keita ir piedomājusi, izvēloties kleitai un mētelītim pievilkt sarkanas zamšādas augstpapēžu kurpītes. Izvēloties aksesuārus Keita devusi priekšroku vecāku kāzu dāvanai. Vecāki 2011. gadā Keita uzdāvināja īpašus auskarus. Karaliskā ģimene, apmeklējot pasākumus, dažkārt pat mēdz saskaņot apģērbus. Apskati fotogaleriju, kurā mazā princese Šarlote ir izvēlējusies līdzīgas krāsas kleitu kā mammai.

0 Komentāru