FOTO: Kāzu šovam liela atsaucība!

11 komentāri
FOTO: Kāzu šovam liela atsaucība!
FOTO: konkursa foto

Pirms kāda laika portāls Skaties.lv aicināja pieteikties jaunam šovam, kura dalībniekiem tiks uzsaukta laulību organizēšana. Jāsaka, atsaucība ir bijusi negaidīti liela, tāpēc paldies visiem, kas atsaucās aicinājumam! Gribam arī padalīties ar tiem, kas gatavi publiski atklāt savas savstarpējās mīlas jūtas un mīt gredzenus.

Kāzas daudziem pāriem ir viens no skaistākajiem kopā būšanas brīžiem. Par to nav šaubu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Un Skaties.lv ir guvis apstiprinājumu tam, ka daudzi vēlas stiprināt savas attiecības ar laulības saitēm! Turklāt atzīsim – ja kāds palīdz sakārtot kāzu organizēšanu, tas ir forši! Kā noprotams no šova pieteikumu anketām – finansiāla palīdzība kāzu organizēšanai nav bijusi mazsvarīgs arguments, lai pieteiktos kāzu šovam. Taču pieteikuma anketās visam pāri jaušams tas, ka pāri pat pēc vairāku gadu kopā būšanas nav zaudējuši mīlas dzirksti, un tas ir galvenais iemesls, kāpēc viņi gribētu precēties.

Skaties.lv grib iedvesmot un dalīties ar portāla lasītājiem visu to iespējamo šova dalībnieku laimē un priekā, kas saņēma drosmi un uzrakstīja – jā, esam gatavi precēties, jo mīlam viens otru! Esam gribējuši precēties jau sen!

Foto

TOP komentāri

 • sikspārnis
  +5 +5 0

  sikspārnis

  7000 eur jau forši, bet, lai visa Latvija skatas ne paldies, tad labak precos nabadzīgi.
 • Temālietis
  +4 +4 0

  Temālietis

  Dažas no tām bildēm, es atvainojos, labāk nevajadzēja publicēt, tikai brīnos kā tiem pašiem pāriem nebija kauns tādas bildes iesūtīt..
 • ..
  +4 +4 0

  ..

  Atsaucība bijusi liela, bet publicē tikai deviņus-TIEŠĀM LIELA ATSAUCĪBA :D

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl