FOTO: Kāzu šovam liela atsaucība!

11 komentāri
FOTO: Kāzu šovam liela atsaucība!
FOTO: konkursa foto

Pirms kāda laika portāls Skaties.lv aicināja pieteikties jaunam šovam, kura dalībniekiem tiks uzsaukta laulību organizēšana. Jāsaka, atsaucība ir bijusi negaidīti liela, tāpēc paldies visiem, kas atsaucās aicinājumam! Gribam arī padalīties ar tiem, kas gatavi publiski atklāt savas savstarpējās mīlas jūtas un mīt gredzenus.

Kāzas daudziem pāriem ir viens no skaistākajiem kopā būšanas brīžiem. Par to nav šaubu!

Un Skaties.lv ir guvis apstiprinājumu tam, ka daudzi vēlas stiprināt savas attiecības ar laulības saitēm! Turklāt atzīsim – ja kāds palīdz sakārtot kāzu organizēšanu, tas ir forši! Kā noprotams no šova pieteikumu anketām – finansiāla palīdzība kāzu organizēšanai nav bijusi mazsvarīgs arguments, lai pieteiktos kāzu šovam. Taču pieteikuma anketās visam pāri jaušams tas, ka pāri pat pēc vairāku gadu kopā būšanas nav zaudējuši mīlas dzirksti, un tas ir galvenais iemesls, kāpēc viņi gribētu precēties.

Skaties.lv grib iedvesmot un dalīties ar portāla lasītājiem visu to iespējamo šova dalībnieku laimē un priekā, kas saņēma drosmi un uzrakstīja – jā, esam gatavi precēties, jo mīlam viens otru! Esam gribējuši precēties jau sen!

Foto