Komentāri
FOTO: karaliskajai ģimenei pieci gadi! Keitas un Viljama kopīgie mirkļi, kas sajūsmināja visu pasauli!

Pirms pieciem gadiem savus gredzenus mija Keita Midltone un princis Viljams. Šī bija diena, kad visa pasaule savos TV ekrānos vēroja karaliskās ģimenes lielāko notikumu.

Tā kā šogad aprit jau piektais gads, kopš princis Viljams un Kembridžas hercogiene ir precējušies, esam apkopojušas gan kāzu dienu skaistākos mirkļus, gan arī karaliskā pāra skaistākos dzīves mirkļus. Jāatgādina, ka Keitas augumu tieši pirms pieciem gadiem rotāja slavenā un skandalozā dizainera Aleksandra Makvīna darinātā kleita, kuru pēc karaliskā pāra kāzām iecienīja ļoti daudz sieviešu. Keitas rokās bija pasakains, lakonisks maijpuķīšu pušķītis, bet galvu rotāja dimanta diadēma. Arī princis Viljams izskatījās lieliski, kā jau princim pienākas. Sveicam karalisko pāri piecu gadu jubilejā! Skaistākos pāra dzīves mirkļus skaties fotogalerijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: karaliskā pāra kāzu diena

Foto: spilgtākie mirkļi

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl