Komentāri
FOTO: karaliene Elizabete II 90. dzimšanas dienā ”zied kā jaunībā”!

Savā dzimšanas dienā karaliene Elizabete II ir izvēlējusies tērpties pavasarīgās krāsās, dodot priekšroku maigi zaļajai krāsai.

Karalienei mugurā ir zaļš kostīms un tam pieskaņota salātlapu krāsas cepure, kuru rotā neliels ziedu pušķītis. Kā vienmēr, karalienes roku rotāja ikoniskais aksesuārs – melna rokassomiņas. Lai Elizabeti II apsveiktu apaļajā jubilejā, tūkstošiem britu ir devušies ielās, lai vēlētu karalienei veiksmi, dāvinātu ziedus un sasveicinātos. Briti un liela daļa pasaules iedzīvotāju ir sajūsmā un svin šo brīnišķīgo notikumu. Karalienes dzimšanas dienas izvēlēto apģērbu skaties fotogalerijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl