Komentāri
FOTO: karaliene Elizabete II vizinās ar šiku mašīnu, kurai ir atvērta jumta daļa

Karaliene Elizabete ceturtdien devās vizītē, un viņas ierašanās bija ļoti karaliska. Tērpusies zilā kostīmā, karaliene uz pasākumu ieradās ar Range Rover markas automašīnu.

Ceturtdien Viņas Majestāte apmeklēja militāro personālu un karaspēku svētku ceremoniju, kas svinēja savu trīssimto gada jubileju. Šīm pasākumam karaliene izvēlējās tērpties spilgti zilās krāsas kostīmā, pieskaņojot tādas pašas krāsas cepuri un mētelīti ar samta apkaklīti, kas šogad ir īpaši aktuāli. Savukārt, lai izceltu savu izskatu, karaliene izvēlējas pērļu kaklarotu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jāsaka, ka karalienes ierašanās uz šo pasākumu bija satriecoša, jo viņa ieradās Range Rover markas automašīnā, kurai bija atvērta jumta augšdaļa. Karaliene savos gados izskatās satriecoši, un vēl joprojām prot pārsteigt sabiedrību ar saviem ekskluzīvajiem apģērbiem.

Foto

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl