Komentāri
FOTO: karaliene Elizabete II vizinās ar šiku mašīnu, kurai ir atvērta jumta daļa

Karaliene Elizabete ceturtdien devās vizītē, un viņas ierašanās bija ļoti karaliska. Tērpusies zilā kostīmā, karaliene uz pasākumu ieradās ar Range Rover markas automašīnu.

Ceturtdien Viņas Majestāte apmeklēja militāro personālu un karaspēku svētku ceremoniju, kas svinēja savu trīssimto gada jubileju. Šīm pasākumam karaliene izvēlējās tērpties spilgti zilās krāsas kostīmā, pieskaņojot tādas pašas krāsas cepuri un mētelīti ar samta apkaklīti, kas šogad ir īpaši aktuāli. Savukārt, lai izceltu savu izskatu, karaliene izvēlējas pērļu kaklarotu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jāsaka, ka karalienes ierašanās uz šo pasākumu bija satriecoša, jo viņa ieradās Range Rover markas automašīnā, kurai bija atvērta jumta augšdaļa. Karaliene savos gados izskatās satriecoši, un vēl joprojām prot pārsteigt sabiedrību ar saviem ekskluzīvajiem apģērbiem.

Foto

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl