Komentāri
FOTO: karaliene Elizabete II vizinās ar šiku mašīnu, kurai ir atvērta jumta daļa

Karaliene Elizabete ceturtdien devās vizītē, un viņas ierašanās bija ļoti karaliska. Tērpusies zilā kostīmā, karaliene uz pasākumu ieradās ar Range Rover markas automašīnu.

Ceturtdien Viņas Majestāte apmeklēja militāro personālu un karaspēku svētku ceremoniju, kas svinēja savu trīssimto gada jubileju. Šīm pasākumam karaliene izvēlējās tērpties spilgti zilās krāsas kostīmā, pieskaņojot tādas pašas krāsas cepuri un mētelīti ar samta apkaklīti, kas šogad ir īpaši aktuāli. Savukārt, lai izceltu savu izskatu, karaliene izvēlējas pērļu kaklarotu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jāsaka, ka karalienes ierašanās uz šo pasākumu bija satriecoša, jo viņa ieradās Range Rover markas automašīnā, kurai bija atvērta jumta augšdaļa. Karaliene savos gados izskatās satriecoši, un vēl joprojām prot pārsteigt sabiedrību ar saviem ekskluzīvajiem apģērbiem.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl