Komentāri
FOTO: kādus pavasarī aktuālos gumijas zābakus varam atrast Latvijas veikalos
Foto: Skaties.lv

Nav sliktu laika apstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs. Šo teicienu allaž atceramies tad, kad salst vai ir karsti, bet visbiežāk tas notiek tad, kad līst lietus. Galvenais, lai kājas būtu siltas – ņemot vērā šo folklorizēto teicienu, Skaties.lv/ Sievietei piedāvā tev ieskatu šobrīd veikalos pieejamo gumijas zābaku un puszābaku modē.

Pavasara pirmā saule un siltais laiks noteikti priecē visus. Tomēr šis jaukais gadalaiks nenovēršami kādreiz piedāvā mums arī lietu. Pie mums Latvijā lielākoties sievietēm piemīt vai nu niķis vai aizspriedumi pret gumijas zābakiem. Ļoti daudzas šiem ērtajiem apaviem saka kategorisku NĒ!, un labāk saslapina un saliedē tos apavus, kas nav piemēroti lietainiem laika apstākļiem. Jāsaka īsi un skaidri: “Velti!” Tādēļ, ka šobrīd veikalos ir pieejami dažnedažādi gumijas zābaki – gan krāsaini, gan raibi, gan melni, gan gari, gan puszābaki. Gan uz papēža, gan bez. Daži pat ir izrotāti ar stikla pērlīšu bantīti. Ir pat modeļi, kas “uz aci” izskatās pēc ādas nevis gumijas zābakiem. Līdz ar to aizspriedumus, ka ar gumijniekiem var brist tikai pa kūti vai mežu, ir jāmet pie malas. Lai lietainā laikā dzīvo stilīgie gumijnieki!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl