FOTO: kādos tērpos Latvijas dāmas tiekas ar Anglijas karalieni Elizabeti II

4 komentāri
FOTO: kādos tērpos Latvijas dāmas tiekas ar Anglijas karalieni Elizabeti II

2006. gadā Latvijā viesojās Anglijas karaliene Elizabete II, kura tikās ar toreizējo Valsts prezidenti Vairu Vīķi-Freibergu. Pirms desmit gadiem karalienes apģērba izvēle bija tikpat ietekmīga un moderna, kā šobrīd. Arī mūsu bijusī Prezidente Vaira Vīķe-Freiberga pārsteidza ar izvēlēto kostīmu. Vai atceries, ko viņa ģērba?

Pirms desmit gadiem, tiekoties ar vienu no ietekmīgākajām pasaules sievietēm, Anglijas karalieni Elizabeti II, Vaira Vīķe-Freiberga tikšanās reizei bija izvēlējusies ģērbties tumšas krāsas kostīmā, kura audums bija rotāts ar violetām puķēm, un kā jau pienākas, ievērojot britu etiķeti, bijušajai prezidentei galvā bija pieskaņota kostīma krāsas cepure. Savukārt karalienei pirms desmit gadiem mugurā bija viņas stila trends – tvīda kostīms ar cepuri un melno somiņu, ko viņa ir iecienījusi vēl šobaltdien.

Jāpiebilst, ka abas dāmas toreiz izskatījās ļoti eleganti, un to pašu var teikt par vakardienas tikšanos ar Raimondu un Ivetu Vējoņiem. Iveta Vējone ievēroja etiķeti un, ciemojoties pie karalienes, izvēlējās rozā kostīmu, un tam pieskaņotas augstpapēžu kurpītes.

Foto