Komentāri
FOTO: kādos apavos rīdzinieki izvēlas staigāt rudenī. Ielu mode
Foto: Kaspars Krafts, F64

Tā kā nupat aizvadītais septembris lielisko laikapstākļu dēļ vairāk atgādināja vasaru, tad “pretī zelta rudenim” esam sākuši iet tikai oktobrī. Gadalaiku maiņu parasti ir ļoti interesanti vērot cilvēku apģērba izvēlē. Skaties.lv/ Sievietei uzmanības centrā šoreiz apavi.

Mainoties gadalaikiem, vieni ļoti ātri, pat neskatoties termometrā, jau ģērbjas atbilstoši sezonas nosaukumam, otri līdz pēdējam “audzina raksturu” un nemodina uz “uz vasaras guļu” skapī noliktās siltās drēbes un apavus. Šo tik raksturīgo iezīmi tieši tagad uzskatāmi var vērot Rīgas ielās.

Lai arī pēdējās dienās pūš pamatīgi auksts vējš un laikapstākļi ir īsti rudenīgi, vakar Rīgas ielās varēja sastapt gājējus gan zābakos, gan arī vasaras “iešļūcenēs”.

Pastaigājot pa apavu veikaliem, kur tieši šajās dienās ap zābaku plauktiem notiek vislielākā rosība, diemžēl jāsecina: kā vienmēr dominē melnā krāsa. Iespējams, ka tieši tas ir viens no iemesliem, kāpēc rīdzinieki un Rīgas viesi vēl ļoti nesteidzas “iekāpt” zābakos. Jo, apkopojot visus uzņemtos foto galerijā, nākas atzīt, ka ļoti daudzi nebūt neizvēlas apavus klasiskajā – melnajā krāsā. Tas priecē!

Foto

Lasi vēl