Komentāri
FOTO: kā izskatījās Dior apģērbu kolekcija pirms 10 gadiem

Modes nedēļas ietvaros Skaties.lv sadaļa Sievietei vēlējās palūkoties senā pagātnē. Šoreiz apskatīsim modes zīmola Christian Dior 2003. gada pavasara/vasaras kolekciju.

Christian Dior ir kulta zīmols, kurš jau vairāk nekā 60 gadus piedāvā apģērbus, parfimēriju un aksesuārus sievietēm un vīriešiem. Kvalitatīvais Dior apģērbs domāts elegantām, sievišķīgām, romantiskām un veiksmīgām sievietēm. Šī zīmola dizaineri ņēmuši vērā visdažādākās gaumes un dažādu platuma grādu nianses. Daudzi to sauc par mākslu, bet daudzi par pilnīgu izgāšanos. Lai vai kā, šī Džona Galiāno radītā tērpu kolekcija joprojām liek žoklim atvērties. Jāatzīst, ka modi pirms desmit gadiem daudzi nesaprastu. Arī mēs ne! Vai tiešām pirms vairāk nekā desmit gadiem pastāvēja uzskats, ka vairāk ir labāk?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Džona Galiāno speciāli radītā kolekcija Dior zīmolam

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl