FOTO: kā izskatījās 1883. gada Kamasutras grāmata

Komentāri
FOTO: kā izskatījās 1883. gada Kamasutras grāmata

Šis ir stāsts par indiešu mīlas mākslu. Kamasutrā apkopoti seno rakstu pamata indiešu mīlas dzīves definējumi un pamācības. Sanskrita literatūrā par mīlas dzīvi šī grāmata tika uzskatīta par galveno. Kamasutra pirmo reizi tulkota angļu valodā 1883. gadā un vēlāk pārtulkota franču valodā.

Fragments no grāmatas:

Vatsiajana saka: Vīrietim, kurš iemantojis kādas jaunavas labvēlību, jāmēģina viņu pieradināt pie sevis tādiem līdzekļiem, lai tā varētu viņu mīlēt un viņam uzticēties. Uzvaru nedod ne akla sekošana jaunās sievietes tieksmēm, ne arī pretošanās tām: jāizrauga vidusceļš. Kas prot modināt sievietēs mīlu, kas neaizmirst sargāt viņu godu un kas iedveš viņām uzticību, tam pieder viņu jūtas. Bet kas atraujas no jaunavas tādēļ, ka viņa tam liekas būt pārāk kautrīga, iemanto tikai viņas nicināšanu: viņa to uzskata par muļķi, kurš nezina, kā iespaidot sievietes dvēseli.

Foto:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl