FOTO: kā izskatās dejotāji mājas apstākļos

Komentāri
FOTO: kā izskatās dejotāji mājas apstākļos

Deivids Perkins fotografē dejotājus gandrīz desmit gadus. Kā atzīst pats fotogrāfs, šis laiks esot bijis patiesi nogurdinošs un arī dārgs. Lai atgūtu degsmi, fotogrāfam radās ģeniāla ideja, kas rezultējās ar fantastiskiem attēliem.

“Pāris gadu atpakaļ es sāku portretu sērijas, lai atgrieztos pirmsākumos, lai atgrieztu prieku fotografēt. Es centos izdomāt fotogrāfiju projektu, kuru varētu realizēt. Kas ir bijis pirms tam? Viss ir bijis… Bet tas es sapratu, ka dejotāji vienmēr ir redzami tikai un vienīgi uzstājoties,” tā fotogrāfs.

“Uz skatuves, ekrānos… Mēs nekad neesam redzējuši dejotājus mājas apstākļos, kad viņi ir “viņi”.”

Fotogrāfs sāka koncentrēties uz to, ka savos darbos neizmanto studiju, speciālas gaismas. Pat grima mākslinieks un frizūru meistars netiek aicināts šajā projektā. Kāds ir rezultāts? Absolūti fantastisks!

Foto: Deivida Perkina darbi

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl