Foto: kā 10 gadu laikā mainījies iedvesmojošās Akmens augums

5 komentāri
Foto: kā 10 gadu laikā mainījies iedvesmojošās Akmens augums
FACEBOOK

2020. gadu uzsākot, pie desmit gadu vecu atmiņu ugunskura pasildījusies Latvijas dāmu fitnesa celmlauze Karīna Akmens. Iedvesmojošā sieviete salīdzinājusi sevi 2020. gadā un 10 gadus senā pagātnē.

”10 gadu. Dekāde. Mana dzīve bijusi traki, satriecoši, baisi, šausmīgi, elpu aizraujoši skaista, pilna mīlestības, pārsteigumu, nožēlas, mācību un dāvanu,” spriedusi Akmens.

Fitnesa iedvesmotāja neslēpj – šajā laikā viņas augums bijis gan kalsns, gan muskuļots, gan radīts fitnesa sacensībām, gan atkopies pēc bērniņa iznēsāšanas, liels, mazs un kaut kur pa vidu.

”Nav tāda viena veida, kā būt formā, nevienas ”pareizās” diētas vai treniņu programmas. Vienkārši esi aktīvs, izaicini savu ķermeni, pārdomā savu uzturu un pats galvenais – neatkarīgi no tā, kur tava dzīve tevi aizved, un pat ja tev nav vienas dvēseles, kas dotu tev nepieciešamo iedrošinājumu, pieņem savu ķermeni ar mīlestību.

Pat ja tu nedomā, ka esi tā vērts. Jo tu esi, un ieguldījums sevī atmaksāsies desmitkārtīgi,” iedvesmo Karīna.

Viņa uzsver, ka ir pateicīga par ķermeni, kurā aizvadītajā dekādē mitusi viņas dvēsele un ar cieņu skatās nākamajā desmitgadē.