Komentāri
FOTO: jaunās TV zvaigznes pēc ilgāka laika lustējas kopīgā burziņā
Foto: Monika Marija Messinga

Garās Lieldienu brīvdienas īpaši draudzīgi pagājušas TV6 mēnešu meiteņu lokā. Daiļavas pēc vairākiem mēnešiem atkal sanāca kopā. Šoreiz burziņa iemesls bija TV6 aprīļa meitenes Monikas Marijas Messingas ierosinātā fotosesija.

”Tā kā iepriekš mums satikties bija sanācis tikai vienu reizi, izdomājām, ka brīvdienās jāuztaisa kāds pasākums. Pie reizes to apvienojām ar kopīgu fotosesiju,” portālam Skaties.lv stāsta Monika Marija Messinga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Monika ar fotografēšanu nodarbojas jau 10 gadus, tādēļ interesanti uzzināt viņas domas, kādas fotokameras priekšā ir pašas kolēģes.

”Visas meitenes smaidīgas, jaukas. Dažām, protams, bija mulsums. Dažas teica, ka nav fotogēniskas un nezina, kā labāk pozēt. Visu kopīgiem spēkiem saorganizējām, un viss bija kārtībā. Visām arī manas bildes daudz maz patika, un meitenes bija apmierinātas,” stāsta TV6 aprīļa meitene.

Iepazīsti jauno TV zvaigzni ar fotogrāfes ķērienu! Valšķīgā Monika Marija

Turklāt fotosesija bija iespēja pirmo reizi atrādīt īpašos T kreklus, ko skaistules nolēmušas turpmāk likt lietā, kā komandai piedaloties dažādos pasākumos.

Zīmīgi, ka arī citas meitenes caur fotosesiju plašāk parādīja savas aizraušanās. Daiļavas rotājās TV6 februāra meitenes Simonas Andersones darinātajās rotās, savukārt “Dabas Laboratorijas” sulas ir TV6 janvāra meitenes Signes Turauskas veikums.

Foto: TV6 mēneša meitenes kopīgā fotosesijā

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl