Komentāri
FOTO: ja tev šķita, ka cepures nav domātas tev, tad ielūkojies galerijā!

Zirgu jāšanas sacensības ASV ir liels notikums ne tikai sportistiem, bet arī sievietēm, kuras atrāda jaunākās modes tendences un savu prestižo statusu sabiedrībā. Šajā pasākumā īpašu lomu ieņem sieviešu aksesuārs – cepures.

Čērčildaunsā kā katru gadu ierastas norisinās zirgu jāšanās sacensības, kas ir liels notikums tieši sieviešu vidū, jo ir pienācis laiks izrādāt pat vissīkākās apģērbu nianses. Šo sacensību apmeklētājas ir slavenas ar savu glamurīgo cepuru izvēli, kas tiek pasūtītas un dizainētas konkrēti šim pasākumam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Foto: Scanpix

Foto: Scanpix

Megija Mae ir viena no slavenākajām dizainerēm, kura šim pasākumam izgatavo skaistās cepures. Dažas no tām ir pat īsti mākslas darbi.

Foto: Scanpix

Foto: Scanpix

Visas cepures, kas darinātas ir augts roku darbs, un par galvenajiem materiāliem tiek izmantots dabīgais zīds, tafts un zīda organza.

Foto

 

Foto: Scanpix

Foto: Scanpix

Kā ierasts šo pasākumu apmeklē arī Holivudas iecienītākās un slavenākās zvaigznes.

Foto: Scanpix

Foto: Scanpix

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl