FOTO: īpašā ballītē sveic spožākās Rīgas ielu stila zvaigznes!

1 komentārs
FOTO: īpašā ballītē sveic spožākās Rīgas ielu stila zvaigznes!

Vakar vakarā galvaspilsētā norisinājās vēl nebijis pasākums – COD Fashion Detox Party, kas sevi pieteica kā neoficiālā aizvadītās Rīgas modes nedēļas noslēguma ballīte. Tās laikā modīgie viesi ne tikai baudīja bāra autentisko atmosfēru un atskatījās uz Rīgas modes nedēļas ietvaros piedzīvoto, bet arī noteica šī brīža stilīgākās ielu modes zvaigznes.

Vakara gaitā klātesošie pulcējās viesmīlīgajās COD lejasstāva telpās, lai tur nodotos enerģiskas mūzikas ritmiem un baudītu modes ballītes īpašos kokteiļus ar atbilstošiem nosaukumiem.

Pēc plkst. 21:00 tika apbalvotas arī stilīgākās ielu modes zvaigznes. No visām Rīgas modes nedēļas lokāciju apkaimē demonstrētajām stila pērlēm kompetentā žūrija Olga Kolotova, žurnāla L’Officiel galvenās redaktores Jūlijas Rumjancevas, modes un skaistumkopšanas redaktores Kristīnes Rudzinskas, top frizieres Dianas Payton, populārās Instagram modeles Agnijas Grigules un modes fotogrāfa Mika Užāna sastāvā noteica vilinošā titula ieguvēju.

Kreatīvo stila guru vidū bija virkne modes nedēļas apmeklētāju, tajā skaitā arī modes blogeri un viedokļu līderi ne tikai no Latvijas, bet arī no tuvējām kaimiņvalstīm. Starp galvenajiem pretendentiem uz uzvaru ierindojās Jaroslavs Barišņikovs, Maija Silova, Jūlija Verbicka, Vitālijs Parfentjevs, Aleksandrs Pavlovs, Sergejs Hatanzeiskis, Guna Leiškane – Rokk, Liene Stūraine, Olga Jakovļeva un Jevgēnija Dorošenoka.

Konkurence modes nedēļas stilīgāko viesu starpā bija patiešām sīva, taču, rūpīgi izvērtējot visus pretendentus, žūrijas pārstāvji bija vienisprātis, ka uzvarētāja gods jāpiešķir uzreiz diviem, viņuprāt, labākajiem – vienmēr elegantajai starptautisko attiecību speciālistei un sabiedrības dāmai Gunai Leiškalnei – Rokk un kolorītajam stilistam Sergejam Hatanzeiskim.

Foto

Lasi vēl