Komentāri
FOTO: internetu ”uzpsridzina” meitene, kura pārtop par pasaules slavenībām

Šī 17 gadus vecā meitene ir apbrīnojama, jo spēj sevi pārveidot par gandrīz jebkuru ikonisku un pasaulē labi zināmu zvaigzni. Lūkojoties uz bildēm, pat neiedomājami šķiet, ka tās ir no mūsdienām. Pat uz pirmo acu uzmetienu, nespētu saskatīt, vai tā ir 17 gadus vecā Annelija vai Odrija Hepberna.

Lūkojoties uz bildēm, šķiet neiespējami, ka tajās ir attēlota 17 gadus vecā Annelija. Kamēr tev var šķist, ka bildēs redzi pasaules ikonas, piemēram, aktrises Odriju Hepbernu, Vivjenu Lī, Anne Franku, un Vējiem līdzi Skārletu O`Hāru, bet patiesībā tā ir Annelija, 17 gadus veca meitene no Beļģijas, kura interneta vidē ir kļuvusi par īstu zvaigzni, pārtopot par pasaules slavenībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Annelija pārtapa pat par princesi Bellu no slavenās multfilmas un filmas Skaistule un briesmone. Ja esi no tām, kurām patīk vintage stils, un interneta vidē meklē vecmodīgā laikmeta skaistules, pārliecinies, vai viņas ir īstas, jo šī 17 gadus vecā meitene ar savu talantu var tevi samulsināt. Viņas pārvērtības skaties fotogalerijā.

Foto

Lasi vēl