Foto: igauņu ragana Merilina Kerro parāda, kā paaudzies viņas pirmdzimtais

Pievienot komentāru
Foto: igauņu ragana Merilina Kerro parāda, kā paaudzies viņas pirmdzimtais
INSTAGRAM

Pagājušās nedēļas izskaņā populārā šova ”Ekstrasensu cīņas” dalībniece Merilina Kerro paziņoja, ka gaida otro bērnu. Nu ragana sociālajos tīklos sākusi izvietot mīļas kopbildes, kurās redzama kopā ar pirmdzimto.

Pagājušajā nedēļā Merilina informēja, ka pēc mēneša izbeigs sniegt konsultācijas un gadu nepielietos savas pārdabiskās spējas citu cilvēku labā. Tam par iemeslu ir grūtniecība un vēlme pavadīt produktīvu laiku ģimenes lokā.

Igauņu ragana Merilina Kerro paziņo, ka gaida otro bērnu

Igauņu ragana Merilina Kerro sniedz piecus padomus laimīgai dzīvei!

Grūtniecība motivējusi igaunieti parādīt atbalstītājiem, kā paaudzies viņas pirmdzimtais. Ragana publiskojusi vairākas fotogrāfijas, kurās redzama kopā ar mazo Kaijusu.

Pēdējo fotogrāfiju, kurā bija aplūkojama dēla sejiņa Merilina publiskojusi pirms gada, tāpēc jaunās fotogrāfijas faniem ir īpaši nozīmīgas.

 

View this post on Instagram

 

Сынок ❤️❤️❤️💋💋💋

A post shared by Блог о магии Мэрилин Керро (@devilmarylinkerro) on

Fani komentāros steidz izteikt atbalsta, motivācijas vārdus raganai un nebeidz sajūsmināties par puisēna līdzību ar slaveno māti.

Zem mīļajām fotogrāfijām Merilina raksta, ka bērni ir galvenais prieks dzīvē, viss pārējais kā atnāk, tā arī aiziet.

Šova dalībniece ikvienam vēl izjust to laimi, kuru sniedz kļūšana par vecākiem un pati mātes prieku sauc par nozīmīgāko savā dzīvē.

Merilina par pirmā bērna māmiņu kļuva 2018. gada 29. jūnijā, tā kā pirmdzimtais ir zēns, viņš nemanto mātes raganas spējas.

Igauņu ragana jau nepilnus divus gadus ir attiecībās ar norvēģu uzņēmēju Marku Aleksandu Hansonu. Attiecības ekstrasense uzsāka gandrīz uzreiz pēc šķiršanās no maga Aleksandra Šepsa.