FOTO: ieskaties modes aizkulisēs! Kā top Indras Salcevičas jaunā kolekcija?

1 komentārs
FOTO: ieskaties modes aizkulisēs! Kā top Indras Salcevičas jaunā kolekcija?
Foto: publicitātes foto

Modes dizainere un zīmola Red Salt radītāja Indra Salceviča ļāvusi ieskatīties savas jaunākās kolekcijas radošajā procesā mirkli pirms tās prezentēšanas.

Kā atzīst Indra, ideja par modes skati aktuālajos rozā pasteļu un zelta toņos radās jau gada sākumā, kad notika aktīvs darbs pie viņas mežģīņu tērpu kolekcijas. ”Sociālajos tīklos publicēju dažādas bildes ar koši rozā un purpura toņu apģērbiem. Šis tonis man bija kļuvis tik tuvs, ka pat matus nokrāsoju rozā krāsā,” smejoties saka Indra un piebilst, ka doma par moderno un pieklusināto pasteļtoņu rozā organiski nāca uzreiz pēc tam.

Foto

Red Salt kapsulas kolekcijas septiņi tērpi tiks prezentēti šo ceturtdien vienlaikus ar Samsung Galaxy S7 sērijas telefonu rozā zelta krāsā. Tērpi, tāpat kā viedtālrunis, radīti, lai izceltu nēsātājas sievišķību, eleganci un koķetēriju. Dizainere rozā zeltu raksturo kā sievišķības triumfa krāsu, jo tā spēj izcelt maigās līnijas, turklāt tajā nav manāms bērnišķīgais rozā raksturs. Šis tonis savu uzvaras gājienu sāka pirms diviem gadiem, un šobrīd tas stabili iekarojis modes pasauli.

1 komentārs