FOTO: iepazīsties – latviešiem ir skaistākie Romeo un daiļākās Džuljetas

Komentāri
FOTO: iepazīsties – latviešiem ir skaistākie Romeo un daiļākās Džuljetas
Foto: no Latvijas teātru arhīviem

Ja kādā daiļrunīgā epitetā būtu jānoraksturo jauni, tikko iemīlējušies jaunieši, noteikti pirmais apzīmējums, kas nāktu prātā, ir – Romeo un Džuljeta. Valentīna dienas jeb Mīlētāju dienas priekšvakarā iepazīsti vai atsauc atmiņā latviešu skaistākos Romeo un apburošākās Džuljetas.

Skumjākais stāsts ar mīlas metu uz latviešu teātru skatuvēm dažādās variācijās ir dzīvojis kopš aizpagājušā gadsimta beigām. Romeo ar Džuljetu viens otru ir mīlējuši gan uz Dailes teātra, gan Nacionālā teātra, gan Liepājas, gan Valmieras teātra skatuvēm. Arī Latvijas Nacionālā baleta vēsturē daudzu mākslinieku lomu sarakstā bijuši šie varoņi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl