FOTO: iepazīsties ar ”citādo” sieviešu dabīgo skaistumu!

1 komentārs
FOTO: iepazīsties ar ”citādo” sieviešu dabīgo skaistumu!

Pirms vairākiem gadiem šķita neiespējami, ka sievietes ar citādiem sejas vaibstiem un izskatu, varētu iekarot augstās modes mēli. Mūsdienās šis netikums ir pārvērties par tikumu, un ”citādās” sievietes ir tās, kuras piešķir modei visaugstāko odziņu.

Uz žurnālu vākiem, internetā un televīzijā redzam perfektas modeles. Ne miņas no celulīta, pilnīgas krūtis, skaists smaids, izcilas ķermeņa proporcijas. Viss izskatās gluži kā sapnī. Redzot ”ideālās” sievietes, gados jaunākās meitenes nesaprot negatīvo pusi, ko veido modes pasaule. Fotogrāfiju apstrādes programmas mūsdienas ir plaši pielietotas un daudzas no mums ne maz neizdomājas, tas ko redzam un modes žurnālu vākiem, ir pavisam kas cits reālajā dzīvē. Kādreiz valdīja uzskats, ka skaistas sievietes ir tās, kurām ir blondas matu cirtas un augumu aprises ir precīzi 60:90:60. Gadiem ritot, mainās dzīves uzskati, to skaitā arī modes pasaulē.

Pašlaik augstajā modes pasaulē valda ne tika ”citādās” sievietes, kas uz visu citu modeļu fona ir tik atšķirīgas, ka pilnīgi prieks skatīties, bet arī vīrieši – modeļi, kuri ir dzimuši kā albīni, ir iekarojuši pasaules augstākās modes vietas. Teikt, ka izskatam, nav nozīmes arī nevaram, jo mums katrai piemīt sava odziņa un savs tēls, ar kuru spējam pārsteigt visu pasauli. Nevajag padoties, un vajag ticēt tam, ka esi visskaistākā! Šā iemesla dēļ, esam apkopojušas pasaules modeles, kuras ir neierasti citādākas nekā tās, kuras bieži manām uz žurnālu vākiem. Kāds ir viņu izskats, skaties pievienotajā fotogalerijā.

Foto