Ielūkojies tur, kur citiem nav ļauts! Viņas melo labāk gaidāmās intrigas un kaislības

4 komentāri
Ielūkojies tur, kur citiem nav ļauts! Viņas melo labāk gaidāmās intrigas un kaislības

Mēs visas ar nepacietību gaidām pašmāju seriāla Viņas melo labāk 4. sezonu. Tā pārsteigs ne vien ar jaunām intrigām, bet arī jauniem varoņiem. Sākot no 23. maija, kanālā TV3, kā arī TVplay varēsim sekot līdzi jauno un jau iemīļoto varoņu gaitām. Lūk, spilgtākie mirkļi un ielūkošanās jaunajā sezonā no atklāšanas pasākuma.

Jau iepriekš portāls Skaties.lv ziņoja, ka 4. sezonā iepazīsimies ar jauniem tēliem – Normunda Laizāna atveidoto Gati Blūmu, kas ir oligarhs, viens no ietekmīgākajiem cilvēkiem Latvijā, Agneses Zeltiņas atveidoto varoni Liānu Strēli, Gata sievu, kā arī oligarha dēlu Reini Blūmu, kuru spēlē Gints Andžāns un gudro, skaisto, talantīgo Dinu Blūmu, kuru spēlē Ieva Florence. Tāpat seriālā varēsim novērtēt mūziķa Laura Reinika aktiermeistarības prasmes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kas attiecas uz jau iemīļotajiem tēliem, Martai jeb Evijai Skultei visu sezonu būs jābūt modrai, jo, kā pati atzina, ”hiēnas apdraudēs teritoriju”.  Margaritu jeb Karīnu Tatarinovu sagaidīs kāds notikums, kas apgriezīs viņas dzīvi kājām gaisā. Emocionālo piedzīvojumu netrūks, tā sola aktrise.

Pagājušajā sezonā iepazīto Mariju jeb Aneti Krasovsku ar Laura Dzelzīša atveidoto Arvi saistīs īstas kaislības – bez strīdiem neiztikt, bet bez mīlestības – nekādīgi!

Vai Māris jeb aktieris Andris Bulis beidzot kļūs par labo tēlu, un vai viņam izdosies salabt ar meitu? Tas paliek noslēpumā. Arī Margaritas mīlnieks Roberts jeb Māris Bezmers šajā sezonā sola pārsteigumus. Bez ierastā “ko redzu – to daru, ko domāju – to runāju”, aktieris atzīst, ka seriālā ir daudz skaistu dāmu, tāpēc viņam garlaicīgi nebūs.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl