Foto: Helēna Ora ļauj ielūkoties savā dzīvē caur guļamistabas logu

8 komentāri
Foto: Helēna Ora ļauj ielūkoties savā dzīvē caur guļamistabas logu
INSTAGRAM

Bijusī Dailes teātra aktrise, māksliniece Helēna Ora, jau atkal kļūst arvien aktīvāka sociālajos tīklos un publisko dažādas pārdomas, informāciju par sevi. Tādā veidā, atklājot jaunas personības šķautnes un dzīves detaļas.

Par Helēnu Oru sevi sauc Elīna Maligina, kura pirms laulības ar uzņēmēju Valēriju Maliginu bija dēvējama par Elīnu Dzelmi.

Helēna sociālajā tīklā ”Instagram” publisko bildes no guļamistabas, izrādot gultu un daļu no iedzīves.

Māksliniece saka, ka vēlas, lai sociālā platforma ir kā logs uz viņas dvēseli. Bildes un teksts veido lielisku ironiju.

Sieviete priekšroku dod baltai un pelēkai krāsai, kā arī guļamistabas iekārtojumā ievēro minimālisma principu – neizvēloties neko lieku, tikai pašu nepieciešamo.

”Apzinos, ka iegūtu vairāk sekotāju, ja mans profils atgādinātu logu, pa kuru var ielūkoties guļamistabā – vairāk kailuma, viedokļu un attiecību drāmas.

Gribu, lai šis profils ļautu ielūkoties manā dvēselē. Esmu gatava būt atvērta savā iekšējā pasaulē, radošajā darbā un, jā, arī savā ikdienas dzīvē,” atbalstītājus uzrunā Helēna.

Sievietei ir divi profili ”Instagram”: privātais, kuram tiek izmantots vārds – Elīna Maligina un mākslinieciskais profils, kurā slavenība sevi identificē kā Helēnu Oru.

Viens profils vairāk tiek veltīts privātās dzīves atspoguļojumam, bet otra publikācijas galvenokārt veido mākslai veltīti ieraksti.