Komentāri
Foto: goti pārņem sarkano paklāju. Slavenību stils un bezstils

Jau 41. gadu ASV norisinās ietekmīgs notikums People’s Choice Awards 2016, kas ļauj faniem vai vienkārši skatītājiem nobalsot par konkrētām nominācijām, sākot ar labāko filmu, aktieri, beidzot ar labāko mūziķi.

People’s Choice Awards 2016 skatītāji nodod savu balsi konkrētam industrijas pārstāvim. Nominētās slavenības ar lielāko balsu skaitu tiek apbalvotas. Kopumā šajā pasākumā ir izvirzītas vairāk nekā 50 nominācijas dažādās jomās.
Sarkanā paklāja notikumi ir svētki katrai sievietei, jo varam aplūkot slavenību izvēlētos tērpus un pamielot acis. Novērojot slavenību apģērba izvēli, jāsecina, ka dramatiskais gotu stils nekur nav pazudis, un melnā krāsa pavisam noteikti diktē noteikumus. Apskati slavenību stilu un bezstilu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl