Foto: Elitas Drākes vadībā turpinās konkursa ”Vecmāmiņa 2019” atlases

1 komentārs
Foto: Elitas Drākes vadībā turpinās konkursa ”Vecmāmiņa 2019” atlases
PUBLICITĀTES FOTO

Pilnā sparā turpinās dāmu atlase konkursam ”Vecmāmiņa 2019”, ko, kā ierasts, rīko viena no Latvijas iedvesmojošākajām lēdijām – veselīga dzīvesveida entuziaste Elita Drāke. Skaties.lv piedāvā iespēju ielūkoties potenciālo dalībnieču otrajā tikšanās pasākumā.

Kā Skaties.lv atklāj Drāke, atlases konkursam ”Vecmāmiņa” notiek brīvā un nepiespiestā gaisotnē. Dāmas var pieteikt dalību līdz pat septembrim, taču vislabāk to darīt jau tagad, lai var sadraudzēties, iejusties atmosfērā un rudenī jau pārliecības pilna kāpt uz konkursa skatuves.

Piesaki dalību konkursā TE!

”Ar dāmām, kuras jau pieteikušās, rīkojam tikšanās, kurās mācām, kā staigāt, krāsoties, pasniegt sevi. Jo ātrāk pieteiksies, jo ar lielāku pārliecību varēsiet startēt konkursā,” dāmas iedrošina Drāke.

Pirmās dalībnieces apskati  TE!

Pagaidām kā stabilas konkursantes pieteikušās jau piecas lieliskas lēdijas. Dāmas tagad var nepiespiestā gaisotne apgūt jaunas zināšanas, sapazīties un ar prieku gaidīs savā pulciņā arī citas Latvijas iedvesmojošās vecmāmiņas.

Atceries – šajā konkursā svarīgs ne izskats, bet iekšējās kvalitātes un dabiskais šarms! Laiks parādīt, cik lieliskas vecmāmiņas mīt Latvijā!