Foto: elegantākie augšlūpas pīrsingi

Komentāri
Foto: elegantākie augšlūpas pīrsingi

Reti kurš pretimnācējs mūsdienās ir bez tetovējumiem vai pīrsingiem. Lai arī pīrsingi parādās mazāk, esam atklājuši elegantu vietiņu, kur tie izskatās ļoti iespaidīgi.

Medūza (angļu val. – medusa) pīrsings ir caurdurts pīrsings augšlūpā. Vietnē Instagram ir iespējams atrast daudz jaunu dāmu, kuras savu spilgto imidžu vēl vairāk izceļ arī ar šā pīrsinga palīdzību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pīrsings ir ķermeņa caurduršanas māksla, ar vārdu pīrsings saprotam gan rotu, kura tiek ievērta izdurtajos caurumos uz sejas vai ķermeņa, vai pat pašu caurduršanas procesu. Vārds pīrsings cēlies no angļu valodas vārda pierce, kas latviski nozīmē – izdurt. Pīrsinga duršanai nav vecuma ierobežojuma. Pīrsingu aizliegts veikt cilvēkiem ar asins nesarecēšanu, kā arī epilepsijas un cukura diabēta slimniekiem. Sajūtas procedūras laikā ir atkarīgas no katra cilvēka individuālā sāpju sliekšņa un izvēlētās ķermeņa daļas. Procedūru veic ar speciālu pīrsinga adatu un katetru, caur kuru tiek ievadīta izvēlētā rotaslieta.

Kā tev šķiet, vai šis pīrsings ir elegants, vai tomēr pārlieku uzkrītošs?

Foto:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl