Foto: dāmas no visas Latvijas pulcējas uz konkursa ”Vecmāmiņa 2019” pirmo atlasi

1 komentārs
Foto: dāmas no visas Latvijas pulcējas uz konkursa ”Vecmāmiņa 2019” pirmo atlasi
OKSANA DŽADANA, F64

Sākusies intensīva atlase konkursam ”Vecmāmiņa 2019”, kas būs jau astotais konkurss dāmām, kuras var lepoties ne tikai ar skaistumu, iznesību un talantiem, bet arī mazbērniņiem. Kā ierasts, konkursu rīko Elita Drāke, kura Skaties.lv atklāj – izcilu vecmāmiņu Latvijā joprojām netrūkst, un jau pirmās dalībnieces ir ļoti daudzsološas.

”Atlase notiek jau trīs mēnešus, bija pieteikušās vairāk kā 20 sievietes, no kurām pirmās piecas šodien stājās žūrijas priekšā,” Skaties.lv atklāj Drāke.

Pirmās lēdijas jau reprezentē Latviju visā tās krāšņumā – pirmo reizi konkursā pārstāvētas Cēsis, Engure un Nīca, protams, ir arī rīdzinieces. Vecums šobrīd ir no 40 līdz 50, bet Drāke atgādina, ka pieteikšanās norisinās līdz augusta beigām. Piesakies TE!

”Mums jau pārstāvēts plašs profesiju loks – ir skolas direktore, kultūras nama vadītāja, amatpersona, mājsaimniece, sociālais darbinieks,” uzskaita organizatore.

Arī šogad konkurss dāmām piedāvās fantastiskas iespējas no jauna atklāt sevi un izbaudīt dzīvi visā tās krāšņumā. Jau 7. septembrī būs nokomplektētas visas konkursa dalībnieces, un sāksies dažādas aktivitātes, tostarp, visu dāmu mīlētākais pasākums – stila pārvērtības pie Aleksandra Pavlova.

1 komentārs