Komentāri
FOTO: cilvēki ģērbjas trakos kostīmos, lai pārtaptu par iemīļotākajiem filmu varoņiem!

Pagājušo piektdien ASV norisinājās ikgadējais Comic Con festivāls, kad Ņujorkas ielas pārņēma cilvēki, ģērbušies dažādu filmu varoņu tērpos. Šāds pasākums neatstāj vienaldzīgas arī mūs, jo tā ir lieliska iespēja smelties jaunākas idejas savai Halovīna kostīma izvēlei. 

Iedvesmojoties no pasaules grāvējiem, slavenām filmām, ne tikai fantastikas žanra, bet arī komēdijām un romantiskajām filmām, cilvēki katru gadu demonstrē savu iecienītāko supervaroņu kostīmus. Šogad iecienītākie tērpi, ko ģērba cilvēki, bija no slavenās filmas Suicide Squad. Sievietes iejutās Hārlijas Kvinas lomā, bet vīrieši Džokera lomā. Nekur nav zuduši arī filmas Zvaigžņu karu un Zirnekļa cilvēka fani. Bildes ar trakajiem un iespaidīgajiem kostīmiem skaties pievienotajā fotogalerijā, iespējams, tās tev noderēs izvēlēties šā gada Halovīna kostīmu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl