FOTO! Buramvārdi veiksmīgām attiecībām: ”Man ir pieslēgta apkure”

Komentāri
FOTO! Buramvārdi veiksmīgām attiecībām: ”Man ir pieslēgta apkure”

Oktobris ir mēnesis, kad ne tikai laukā, bet arī mūsu mājvietā ienāk pirmās nopietnās rudens vēsmas. Lai sasildītos mēs, sievietes, darām visu. Uzvelkam vilnas zeķes, aizņemamies drauga biezo džemperi un ar karstu tējas tasīti palienam zem segas. Arī internets ir kļuvis par aukstuma sūdzību vietu.

Ja dzīvo viena un tev ir skumji, nav saruna biedra, ir gardas vakariņas un lieliskas komēdijas, tad tev ir nopietni jāpievēršas pareizo buramvārdu izvēlei. Lai pēc iespējas ātrāk tu liktu savai otrajai pusītei palikt pie tevis pa nakti, tev atliek pateikt vien šo frāzi: ”Man ir pieslēgta apkure”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kāda Twitter.com lietotāja ar šo ierakstu izpelnījusies aktuālu uzmanību. Kas zina, varbūt arī tu vari eksperimentēt ar šiem vārdiem, pievilinot pretējā dzimuma pārstāvi?

Foto

Foto

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl